איך מתבצעת ההתקנה

התקנת רשת צל

התקנת רשת צל

במקומות ציבוריים, מוסדות חינוך, מפעלים, מבנים חקלאיים ואפילו בתים פרטיים, אנו לפעמים נזקקים להתקנת רשת צל אשר תגן עלינו מפני קרני השמש המזיקות, תפחית את הטמפרטורה ותספק לנו סביבה נעימה.

 ישנם סוגים שונים של רשתות צל והן בעלות תכונות שונות. התקנת רשת הצללה מתחילה קודם כל בזיהוי הצורך והגדרתו ובהתאם לכך מתבצעת הבחירה של סוג הרשת.

לאחר שבחרנו את הרשת המתאימה יש לייצר אותה בהתאם למידות הנדרשות. בעת הייצור יש לקחת בחשבון את אופן ההתקנה ואת לחצי המתיחה שהיא צריכה לעמוד בהם.

מסיבה זו מקובל להשתמש בברזנט איכותי בהיקף וחשוב לקבע היטב את הטבעות. בשלבי התכנון צריך לקחת בחשבון את גודל הרשת ומשקלה ולתכנן את נקודות העיגון של הרשת והמבנה העיצובי שלה.

 כמו כן יש לקחת בחשבון את הגורמים הסביבתיים אשר משפיעים על החומרים וצורת ההתקנה.

בסופו של דבר בעת התקנת רשתות צל אנו רוצים לענות על מספר צרכים במקביל:

  • מתן פתרון הצללה הולם המתאים לצורכי המקום.
  • עמידה בתקנים, כמו למשל תקני כיבוי אש.
  • מראה עיצובי של הרשת.
  • גודל הרשת
  • נקודות העיגון ואופן התלייה
  • עמידות לאורך זמן
  • בטיחות המתקינים ואלו
  • אשר ייהנו בעתיד מהרשת.

השלבים בהתקנת רשת

לאחר שהרשת תוכננה, לאחר שנבחרו החומרים והרשת יוצרה יש לעבור לתהליך ההתקנה.

התקנת רשת הצללה מתחילה בפרישת הרשת על הקרקע במקום בו אנו מעוניינים לבצע את ההתקנה.

לאחר שהתקנו את הרשת נעבור לשלב השני שהוא העברת החבל בתוך לולאות הרשת.

 חשוב להשתמש בכל הלולאות על מנת לקבל מתיחה טובה. בשלב השלישי יש להכין את עמדות העיגון ולקשור אליהן את קצוות הרשת ולהתחיל בתהליך המתיחה.

 עמדות העיגון הן דבר אשר צריך לקחת בחשבון מראש, עוד בשלבי תכנון הרשת.

 אלו יכולים להיות עמודים אשר הותקנו במיוחד למטרה זו, או שימוש בתשתיות קיימות כמו למשל קירות. בשלב האחרון יש לבצע חיזוק בין החיבורים באמצעות ווים או לולאות מתאימות.

שימו לב שעל מנת ליהנות מרשת צל איכותית אשר תעניק לכם את הפתרון שלו אתם מצפים, יש להקפיד גם על בחירת החומרים, וגם על ייצור קפדני ואיכותי. וגם על התקנת רשת צל בצורה מקצועית.

כל פרט בתהליך שאינו נעשה נכון במאות האחוזים יפגע בתוצאה הסופית ובעמידותה של רשת צל.

אם אתם מעוניינים בהתקנת רשת צל, פנו אלינו. לנו יש ניסיון של למעלה מעשרים שנה בהתקנת רשת צל. עד היום התקנו רשתות צל רבות המעניקות פתרונות לבתים פרטיים, לקוחות מסחריים ומקומות ציבוריים.

 אנו מבצעים התקנת רשתות הצללה מכל הסוגים ויודעים להעניק פתרון המתאים לכל צורך. אנו מקפידים על איכות המוצר, כמו גם על איכות ההתקנה על מנת שתוכלו ליהנות מפתרון ההצללה לאורך זמן.

התקנת רשת הצללה

התקנת רשת צל
התקנת רשת צל
התקנת רשת הצללה