בית » רשת צל לגינה
ייצור והתקנה בהתאמה אישית

רשצ צל לגינה

רשת צל לגינה
אמינות מקצועיות יחס אישי מחירים תחרותיים

מגוון רחב של רשתות צל לגינה שלכם

רשת צל לגינה

בית עם גינה הוא החלום של כל אחד מאיתנו. ואם לא גינה פרטית אז לפחות שתהיה גינה משותפת לשכני הבניין ורצוי גם גינות ציבוריות בסביבת המגורים. גינות אלו הן כמו ריאות ירוקות קטנטנות המספקות חמצן לעיר. נותנות לנו אווירה טובה ומאפשרות לנו להיות מחוברים ליופי של הטבע, עד כמה שאפשר, גם בסביבה העירונית. אנו יכולים לעשות פעולות שונות בגינות, מטיפות פרחי נוי וגינות פרי וירק. הילדים יכולים לשחק, ניתן לארח חברים כאשר יש לנו גינה פרטית ועוד שימושים שונים.

 אך הבעיה שלפעמים השמש חזקה מידי והשהות בגינה הופכת לבלתי נעימה. לא נעים להוציא החוצה שולחן תחת השמש הקופחת, אפילו ספר לא ניתן לקרוא שם. לכן יש צורך בפתרון הצללה.

רשת צל לגינה יכולה לתת לכם את הפתרון שלו אתם זקוקים 

 

רשת להצללת גינה היא פתרון אשר יכול לחולל מהפכה באפשרויות השימוש בגינה. אם עד היום נמנעתם מפעילויות מסוימות או נמנעתם משהות בגינה בשעות היום בגלל השמש, מעכשיו זה נגמר. 

אם רשת להצללת גינה תוכלו לארח חברים ובני משפחה בסופי השבוע בצורה נעימה ביותר. רשת צל  יכולה לספק לכם יותר מצל, לחלקן ישנן תכונות רפלקטוריות המחזירות את קרני השמש והן מאפשרות גם להפחית את הטמפרטורה.

ודרך אגב, רשת צל  יכולה להיות פתרון גם עבור צמחים מסוימים. רבים מצמחי הגינה שיש לנו בארץ, בעיקר אלו שאוקלמו מהאזורים הטרופיים, אוהבים את מזג האוויר הישראלי אך לא את השמש הישירה. רשת צל לגינה תעזור להם לשגשג.

כאשר מדברים על התקנת רשת צל , ישנם סוגים שונים של רשתות צל ולכל אחת תכונות אחרות, כמו למשל הבדלים באחוזי ההצללה שהיא מעניקה לכם.

אם אתם מעוניינים ברשת צל לגינה אנו יכולים לייעץ לכם בבחירת הרשת. המתאימה אשר תענה על הצרכים שלכם וגם תחזיק מעמד לאורך זמן. אחת הבעיות עם רשתות צל לגינה היא שבמשך הזמן הן נהרסות מהחשיפה לקרני השמש האולטרה סגולות;

התקנת ציליה בגינה

ניתן להתקין בצורות שונות, לעתים יש צורך בהכנת תשתית של עמודים תומכים לצורך עיגון הרשת . לפעמים ניתן להשתמש בתשתיות קיימות כמו קירות חיצוניים אליהם מעגנים את הרשת. רשת צל לגינה היא מוצר אשר מיוצר בהזמנה אישית בהתאם למידות הדרושות ולכן חשוב לבחור בספק המשתמש בחומרים איכותיים ומבטיח לכם מוצר אשר יחזיק מעמד לאורך זמן.

אם ברצונכם להתחיל ליהנות מהגינה שלכם גם בשעות בהן השמש קופחת, לארח אנשים, לשחק ולבלות, הזמינו אצלנו רשת צל לגינה. אנו נייצר ונתקין עבורכם את הרשת אשר תספק לכם הצללה ונינוחות לאורך זמן.

מרק- מומחה להתקנת רשתות הצללה

מעל 20 שנות ניסיון
עבודות שלנו
מתפרת ברזנט איכותית כבר 30 שנה
עולם הברזנט