בית » סגירת חורף
ברזנט pvc מחוזק חסין אש

סגירת חורף

סגירת חורף מתקפלת- שירותי סגירה עם ברזנט pvc, למרספות, פרגולות, למסעדות אולמות אירועים ועוד. מחירים שלנו תחרותיים, לקבלת הצעה צרו איתנו קשר כבר עכשיו

cropped-מיוצר-בישראל.jpg
בעל תו תקן ישראלי

סגירה עם ברזנט pvc מתאים לכל העונות, מחוזק חסין אש!

ייצור והתקנה ברזנטים לסגירות חורף
שירות שלי כולל
סגירות חורף- דויד שמריץ

נעים מאוד שמי דויד, אני מומחה לסגירות עם שמשונית מכל הסוגים, למרפסות פרגולות, בתי קפה אולמות אירועים ועוד. עם את צריכים לבצע סגירת חורף אצלכם, צרו איתי קשר אני השמח להגיע אליכם ולתת הצעה ללא כל התחייבות מצידכם!

דויד שמריץ
דויד שמריץ
תגובות מלקוחות שלי
משה לוי
גבעתיים
קרא עוד
הזמנתי סגירת חורף למרפסת שלי, הגיה דויד לקח מידות בערך תוך שבוע חזר אלי, ותיאם התקנה. ההתקנה עברה חלק, השירות שלהם מקצועי, מחירים זולים, מממליץ בחום!

סגירת חורף מתקפלת

כאשר יש לכם מרפסת בבית אתם זוכים לשדרוג מהותי באיכות החיים. המרפסת היא מקום נהדר לבילוי בשעות הפנאי, לבד או עם החברה. אתם יכולים לשבת במרפסת, לקרוא ספר, לשתות ולאכול ואף לארח אנשים בעודכם נהנים מהנוף והאוויר הצח.

אך הבעיה עם המרפסת מתחילה בימי החורף הרטובים.

בימים גשומים אינכם יכולים להשתמש במרפסת בגלל הגשם וכנראה גם תצטרכו להוציא ממנה חפצים שונים אשר עשויים להינזק מהגשם. סגירה עם pvc היא פתרון אשר יאפשר לכם ליהנות מהמרפסת בבית גם בימי החורף – היא מאפשרת לכם לסגור את המרפסת ולמנוע כניסת מים ורוחות, אך עדיין ליהנות מהנוף. וכאשר חוזרים הימים החמימים ניתן בקלות לפתוח את הסגירה.

סגירה של מרפסות ופרגולות נעשית בדרך כלל באמצעות בדים סינתטיים המאפשרים לכם ליהנות מסגירת מרפסת זמנית. אתם בוודאי יודעים שישנן תקנות שונות אשר אינן מאפשרות לכם לסגור את המרפסת סתם כך.

אך סגירת מרפסת באמצעות בדים נחשבת לסגירה ארעית ואינה דורשת אישורים מיוחדים. גם ההתקנה היא פשוטה ומהירה.

סגירת עם ברזנט היא פתרון מעולה למרפסות בבתים פרטיים, אך לא רק. גם מסעדות ובתי קפה משתמשים בפתרונות אלו על מנת לספק ללקוחותיהם פתרון בימי החורף אשר ישאיר אותם יבשים וחמימים, ובימי הקיץ הסגירה תוסר בקלי קלות והאורחים יוכלו ליהנות מאירוח באוויר הפתוח.

סגירה בהתאמה אישית

ישנם סוגים שונים של סגירות לחורף וגם חומרים שונים בהם משתמשים לצורך ביצוע עבודה זו. ניתן לבצע סגירה עם pvc בהתאמה איישת על מנת לתת פתרון הולם לכל צורך. אם זו המרפסת, הפרגולה או בית הקפה, אנו יכולים להכין ולהתקין עבורם סגירה עם שמשונית  המתאימה לצרכים שלכם ולמאפיינים של המקום.

לצורך ביצוע סגירת חורף מקובל מאוד להשתמש בחומר אשר נקרא שמשונית ומשולב עם PVC שקוף אשר ימנע את כניסת הגשמים והרוחות, אך יאפשר לכם לראות את הנוף. השמשונית היא חומר חזק מאוד, אטום ובעל עמידות לכל תנאי מזג האוויר.

על השמשונית מתקינים חלונות שקופים (PVC). ניתן לקבל חלונות קבועים שאינם נפתחים, או חלונות העושים שימוש בסקוצ‘ים ורצועות קשירה, ניתן לפתוח אותם כאשר רוצים מבלי להסיר את כל הסגירת חורף.

על מנת לקבע את השמשונית נעשה שימוש בטבעות מתכת אשר מולחמות אל השמשונית, הן חזקות ואינן פוגעות באיטום של סגירות לחורף. את החיבורים של יריעות השמשונית ניתן לעשות באמצעות סקוצ‘ים או באמצעות רוכסנים.

על מנת להזמין סגירת חור אנו זקוקים לשרטוט היריעות הכולל מידות. עליו גם נסמן את כל התוספות כמו דלתות וחלונות וסוג הסגירה. כך תוכל לקבל סגירת חורף בהתאמה אישית לצרכים שלך. סגירת חורף איכותית אשר תחזיק מעמד לאורך שנים.

מעל 20 שנות ניסיון

סגירת חורף מתקפלת

ייצור והתקנת סגירות מברזנט pvc

סגירה עם שמשונית לכל מטרה