מחירון שלנו

רשת צל מחירים

רשת צל מחיר

כאשר אנו צריכים פתרונות הצללה במקומות פתוחים אנו מתקינים רשת צל.

 רשת צל מאפשרת לנו להפחית את החשיפה שלנו לקרני השמש וליהנות בנינוחות מהסביבה הפתוחה בה אנו שוהים. רשתות צל יכולות להתאים לגני משחקים, מוסדות חינוך, ברכות ציבוריות ואפילו יש להן שימוש חקלאי כמו למשל בלולים.

 במאמר זה נפרט על רשת צל ונדבר גם על הנקודה החשובה של רשת צל מחיר.

לפני שנדבר על  עלות של רשת צל , חשוב שנסביר שישנם סוגים שונים של רשתות הצללה.

כל רשת עשויה מחומרים אחרים ומספקת אחוז הצללה שונה ויש לה תכונות שונות. לצורך הדוגמה, סביר להניח שלא נתקין אותו סוג של רשת צל בבית ספר, במפעל או לול תרנגולות. תכונה חשובה מאוד ברשתות היא הגנת ה UV.

 קרני השמש והקרינה האולטרה סגולית שלהם פוגעות ברשתות עצמן ובסופו של דבר מביאות להתפוררותן.

אך כאשר הרשתות מצופות בחומר הגנה הן מחזיקות מעמד שנים רבות. ישנם גם רשתות הכוללות חומרים מעכבי בעירה, דבר אשר נדרש לפעמים לצורך קבלת אישורי מכבי אש.

ישנן גם רשתות הכוללות רפלקטורים המחזירים את קרני השמש, רשתות הצללה מסוג זה מסייעות גם בהורדת החום ומסייעות ליצירת סביבה נעימה. לא ניתן לדבר על עלות הרשת מבלי לקחת בחשבון את סוג הרשת שבה נשתמש; לכל רשת יש מחיר שונה.

כמובן שעלות של שרשת צל נקבע גם על פי השטח שנרצה לכסות, המחירים הם לפי מטרים וככל שהשטח גדול יותר כך העלויות גבוהות יותר.

אם אתם מחפשים פתרונות הצללה אתם בוודאי טרודים מהעלויות של רשת צל.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהתייעץ. לנו יש ניסיון של למעלה מ 20 שנה בהתקנת רשתות צל.

חשוב שתסבירו לנו היטב מהם הצרכים שלכם, היכן אתם רוצים להתקין את הרשת ומהו השטח שהיא צריכה לכסות. בהתאם לכך נוכל לערוך את החישובים הדרושים ולהגיד לכם מה המחיר של רשת צל ומהן עלויות ההתקנה.

רשת צל מחיר מול איכות

כולנו רוצים לחסוך בעלויות, אבל אסור להתפשר על האיכות. חשוב קודם כל שנשאל את עצמינו מה אנו מצפים מהרשת.

 בוודאי נרצה רשת צל אשר תספק הגנה טובה, תחזיק מעמד מול מזג האוויר ותאפשר לנו ליהנות ממנה במשך שנים ארוכות. לצורך כך חשוב לבחור בחומרים איכותיים וספק אשר יודע להכין את הרשת תוך כדי הקפדה על איכות הגימורים שהם גורם חשוב במידות הרשת.

חבל להגיע למצב שבו נמצא רשת צל  בזול ונתעלם ממאפייניה בשביל לחסוך כסף ולגלות אחר כך שיא אינה משיגה את המטרה ואינה מחזיקה מעמד.

מה שעולה לנו בזול עלול בסופו של דבר לעלות לנו ביוקר.מותר ומומלץ לערוך השוואת מחירים כאשר מחפשים רשת צל במחיר זול, אך חשוב לוודא שאנו מקבלים את אותה התמורה עבור הכסף שלנו.

רשת צל מחיר
רשת צל מחיר
עולם הברזנט
מתפרה ותיקה ואיכוטית המתנחה בייצור והתקנה של רשתות במגוון סוגים וצבעים, חומרי גלם איכותיים ואמידים בשמש, ייצור בהזמנה אישית לפי צרכי לקוח

© 2020 כל הזכויות שמורות